Bizi Arayın: +90 544 451 45 02

Bölgemizin Özelliği

Trakya Istranca Dağının eteklerinde bulunan kovanlarımızın etrafında tarımsal faaliyet yapılmamaktadır. Bu sebeple ürünlerimizde hiçbir şekilde ziraii ilaç kalıntısı bulunmamaktadır. Bizim amacımız sizlere %100 doğal ve organik arı ürünlerini sunmaktır, tüm çalışmalırımızı ve üretimlerimizi bu amaç doğrultusunda yapmaktayız.

 

 

İzole Bölge Nedir?

İzole bölge, trakya arı ırkını korumak, safkanlığını yitirmemesini sağlamak ve neslini devam ettirmesine olanak vermek amacıyla, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından başlatılmış bir proje olup üniversiteler ve dernekler tarafından desteklenmektedir. Proje kapsamında bölgeye yabancı arı giriş-çıkışını engelleyerek, trakya arı ırkını koruma amacı güdülmektedir. Aşağıdaki haritada kırmızı sınırlar içinde kalan bölgedir.

Yorumunuzu Yapın

iletişim

Telefon No. : +90 544 451 45 02
E-mail(1) : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
E-mail(2) :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Armağan Köyü 39190
Kırklareli, TÜRKİYE

Ne Demişler?

Eğer arılar yeryüzünden kaybolursa insanın sadece 4 yıl ömrü kalır.

-Albert Einstein

Sosyal Medya

Kampanya ve yeni sezon ürünlerimizi takip edin.

Facebook Sayfa Butonu